Farby dekoracyjne

pobraneFARBA O EFEKCIE ROSY FRANCESCO GUARDI – ŚCIANY O NIEPOWTARZALNEJ GŁĘBI

Szukając interesujących rozwiązań dla ścian w naszych domach i mieszkaniach nie musimy ograniczać się do gry awangardowymi kolorami lub kontrastem ich zestawienia. Firma LAKMA przedstawia unikalną farbę o efekcie rosy z kolekcji Francesco Guardi. Pomalowane nią powierzchnie gwarantują wspaniałą grę świateł, barwne refleksy i wyjątkowy efekt zbliżony do mikrokropelek rosy.
W dzisiejszych czasach jeżeli myślimy o zmianie wyglądu ścian w naszych mieszkaniach i domach mamy do dyspozycji niemalże nieskończone możliwości kolorystyczne. Jednak czasami to za mało. Chcielibyśmy kompletnie odmienić pomieszczenie i nadać mu nową, niepowtarzalną głębię. Nie wystarczy wtedy tradycyjna farba. Najwygodniejszym rozwiązaniem będzie farba o efekcie rosy z kolekcji Francesco Guardi. Jest to nowoczesna farba akrylowa, zawierająca ściśle wyselekcjonowane wypełniacze i pigmenty metaliczne. Dzięki temu tworzy na ścianach efekt zbliżony do mikrokropelek rosy, które możemy obserwować o świcie, i w których odbija się światło, tworząc niepowtarzalny klimat.

Czytaj więcej

farba_aksamit2FARBA O EFEKCIE AKSAMITU

Farba o efekcie aksamitu Francesco GUARDI to wykończenie do produktów linii dekoracyjnej do wnętrz, które pozwala otrzymać efekty kolorystyczne i wrażenia dotykowe podobne do tych, jakimi charakteryzowały się antyczne materiały obiciowe w Damaszku.

Efekty możliwe do osiągnięcia przy zastosowaniu różnorodnych narzędzi i technik aplikacji przywracają pomieszczeniom komfort mieszkaniowy i współgrają z aktualnymi tendencjami architektury wnętrz.

Farba w szczególności polecana do wymalowań pomieszczeń takich jak sypialnia, pokój dzienny czy pomieszczenie biurowe.

Czytaj więcej

farba_lazurujaca2FARBA LAZURUJĄCA

Farba lazurująca Francesco GUARDI to ekskluzywne wykończenie do powierzchniowego barwienia oraz impregnacji produktów z linii dekoracyjnej Francesco GUARDI takich jak:
trawertyn, masa plastyczna oraz masa wieloefektowa. Oprócz właściwości dekoracyjnych, zabezpiecza przed działaniem wody i zmywaniem.

Szeroka gama barwników i pudrów GUARDI pozwala na uzyskanie różnorodnych wariantów kolorystycznych bliskich aktualnym tendencjom w architekturze wnętrz.

Czytaj więcej

latekstowa_farba_podkladowa2LATEKSOWA FARBA PODKŁADOWA

Farba podkładowa Francesco Guardi jest lateksową, wodorozcieńczalną, wysoko pigmentowaną farbą podkładową, która opracowana została zgodnie ze światowymi tendencjami w zakresie bezpieczeństwa i ochrony środowiska. Należy do grupy wyrobów „przyjaznych dla środowiska”, gdyż zawiera tylko śladowe ilości rozpuszczalników organicznych i plastyfikatorów.

Farba przeznaczona jest do gruntowania podłoży przed dekoracyjnym malowaniem farbami o efekcie rosy, o efekcie rustykalnym oraz farbą o efekcie aksamitu. Farba idealna jest też do gruntowania podłoży silnie chłonących wodę tj: tynków gipsowych i płyt kartonowo – gipsowych. Może być stosowana do malowania wszystkich podłoży mineralnych w pomieszczeniach mieszkalnych oraz obiektach użyteczności publicznej.  Dzięki zawartym w niej składnikom niwelowane zostają różnice w fakturze i barwie podłoża.

Czytaj więcej